29. Medyascope.tv Açık Oturumu: Aydın Engin & Levent Gültekin

29. Medyascope.tv Açık Oturumu: Aydın Engin & Levent Gültekin

Heinrich Böll Stiftung Derneği'in katkılarıyla

Bunlar da ilginizi çekebilir

  • haricibedbaht

    yemin ediyorum kahve’de oturan adamlar sizden daha dolu konusuyorlar. neymiş film çekermiş 3 5 dakikaklık, o kadar kolay bu işler, istatistik verirmiş bi de..utandım resmen..bi iki kliple insanları ikna ederim diyor..diğeri stalinist örgüt dediği yapının otonomiyi nasıl savunduğunu nasıl açıklayacak çok merak ediyorum..gerçekten bu ülke batıyorsa en az bu okumayan, kafa yormayan aydın müsveddelerinin de payı büyük

  • haricibedbaht

    chp yorulmuş ne demek ya: arkadaş siz kör müsünüz bu adamların elindeki muazzam ekonomik ve devlet aygıtının insanları nasıl hayatından bezdirdiğinden yine de canla başla çalıştıklarını görmüyecek kadar da tuzu kuru ve emek düşmanı bir kafanız var..liberal orta sınıf tavrı tam olarak budur.

  • haricibedbaht

    özensizlik üstüne özensizlik: humeyni hareketi zaten hali hazırda başlamış olan bir isyanın başına geçmiştir, en büyük taraftar kitlesi bazariler son günlerde isyana katılmıştır. bask hareketine karşı çıkışlar ise anadilde etğitim, kendi plisine sahip olma gibi birçik hak verildikten sonra başlamıştır bu nasıl bir çarpıtmadır ya..