İkili Oyun: Banvit’in başarıya giden yolu

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da oynanan Türkiye Kupası maçlarından zaferle çıkan Banvit oldu. Bandırma temsilcisi sırasıyla Beşiktaş Sompo Japan, Galatasaray Odeabank ve Anadolu Efes’i geçerek kupaya uzandı.

Basketbol Süper Ligi’nde de beklenen performansın üzerine çıkan Banvit’in başarıya götüren oyun yapısını Ali Emre Mazlumoğlu ve Doğa Üründül İkili Oyun programında yorumladı.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/308846046″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar