Arda Mevlütoğlu: “Rusya’dan S400’lerin alınması düşük olmayan bir ihtimal”

Savunma Sanayii Araştırmacısı Arda Mevlütoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun “S400’leri alacağız. Prensipte anlaştık” açıklamasını Medyascope.tv için değerlendirdi.

Mevlütoğlu’na göre, 3 Mayıs’ta Soçi’de gerçekleşecek Erdoğan-Putin görüşmesi öncesinde “Bu, gerçekleşmesi düşük olmayan bir ihtimal. Ancak Soçi’de imzalanacak olan, sözleşme yerine mutabakat olabilir. Ve bunun NATO ile, dolayısıyla ABD ile ilişkilerde ciddi etkileri olur.”

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/319888888″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar