Suriyeli hamile kadın tecavüze uğradıktan sonra çocuğuyla birlikte öldürüldü

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Suriye uyruklu 9 aylık hamile kadın, 10 aylık çocuğu ile Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde kaçırıldı. Ormanlık alana götürülen genç kadın tecavüze uğradıktan sonra oğlu ile birlikte öldürüldü. Soruşturma sonrasında yakalanan B.K. ile C.K. suçlarını itiraf ettiler.

Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda meydana gelen olayın ardından köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Bunun ardından olay yerine jandarma ve polis ekipleri geldi. Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi. Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf etti.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus