Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz öldürüldü

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’taki bir otelde ölü bulundu. Haber ajanslarından gelen ilk bilgiye göre; Vatan Şaşmaz Beşiktaş’taki Conrad Otel’de kaldığı otel odasında sırtından vurulmuş şekilde ölü bulundu. Aynı odada, manken Filiz Aker’in de başından vurulmuş şekilde ölü bulunduğu öğrenildi. Aker’in Şaşmaz’ı vurduktan sonra intihar ettiği düşünülüyor. Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemesi devam ediyor.

Vatan Şaşmaz kimdir?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarında bir süre fotomodellik yapan Şaşmaz, eş zamanlı olarak bazı reklam filmlerinde ve şarkı kliplerinde yer oynadı.

Çeşitli kanallarda yıllarca ekrana gelen “Çocuklar Duymasın” dizisinde oynadığı Engin karakteriyle yıldızı parlayan Vatan Şaşmaz, Akşemseddin Hazretleri’nin hayatının anlatıldığı filmde Akşemseddin’i oynadı.

Aynı zamanda 2004 yılında TRT için çekilen “Dudaktan Kalbe” filminde Doktor Ergun, “Keloğlan Kara Prense Karşı” isimli sinema filminde ise Beyaz Atlı Prens rollerinde oynadı.

Birçok televizyon kanalındaki programlarda ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapan Vatan Şaşmaz, bir süre boyunca TRT Spor’da yayınlanan Taraftar Yarışıyor adlı programı sundu.

vatan şaşmaz

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus