Varna Zirvesi’nin ardından Doç. Dr. Senem Aydın Düzgit ve Doç. Dr. Çiğdem Nas ile söyleşi

İstanbul Politikalar Merkezi ile İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV), dün gerçekleşen Varna Zirvesi’nin değerlendirildiği bir panel düzenledi.

Türkiye-AB ilişkileri üzerine çalışan akademisyenlerin bir araya geldiği panelin başkanlığını İKV Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu yaptı. Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İPM Direktörü Fuat Keyman, İKV Genel Sekreteri Çiğdem Nas, Türkiye Ekonomik Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) AB Çalışmaları Merkezi Direktörü Nilgün Arısan Eralp ile Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İPM Kıdemli Uzmanı & Araştırma ve Akademik İlişkiler Koordinatörü Senem Aydın-Düzgit, Varna Zirvesi’nin Türkiye – AB ilişkilerine olası etkileri üzerine konuştu.

Panelin ardından Doç. Dr. Senem Aydın Düzgit ve Doç. Dr. Çiğdem Nas Türkiye – AB Liderler Zirvesi’ni Medyascope.tv’ye değerlendirdi.

Kamera: Kerimcan Malaz

Kurgu: Ufuk Çeri

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar