Güne Bakış (13 Mart 2019): Burak Bilgehan Özpek’le Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın kutuplaştırma politikası

Burak Tatari ve Gökçe Çiçek Kösedağı bugün Güne Bakış’ta Murat Utku ile Çankırı’daki seçim izlenimlerini, Fatima Çelik ve İbrahim Yayan’la Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı “Büyük Sivas Buluşması”nı, Özgür Özdemir ile Erdoğan’ın Ankara Pursaklar’da katılacağı açılış törenini, Burak Bilgehan Özpek’le Erdoğan’ın ve Cumhur İttifakı’nın kutuplaştırma politikasını konuştular.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar