Dünya Tiyatro Günü’nde Oyuncular Sendikası Genel Sekreteri Sercan Gidişoğlu ile söyleşi

27 Mart Dünya Tiyatro Günü, Oyuncular Sendikası, Kadıköy Tiyatroları Platformu, çeşitli tiyatro atölyeleri ve tiyatro sevenlerin katılımıyla Kadıköy’de yapılan etkinlikle kutlandı. Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nden başlayan ve Süreyya Operası’nın önünde yapılan basın açıklamasıyla sona eren yürüyüşte “Tiyatrolar bizim, sokaklar bizim” sloganları atıldı.

Medyascope.tv olarak görüntülediğimiz etkinliğin ardından Oyuncular Sendikası Genel Sekreteri Sercan Gidişoğlu ile tiyatro emekçilerinin güncel sorunlarını ve koşullarının düzeltilmesi için neler yapılabileceğini konuştuk. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar