En çok oyu Binali Yıldırım’ın aldığı Erdoğan’ın sandığından bir oy da TKP’ye çıktı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimde oy kullandığı Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu’ndaki “3300” numaralı sandığın kesin olmayan sonuçlarına göre, sandıkta kayıtlı 337 seçmenden oy kullanan 286’sının geçerli sayılan 278 oyundan 166’sı AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a, 104’ü ise CHP adayı Ekrem İmamoğlu’na çıktı.

Aynı sandıkta Saadet Partisi’nin adayı Necdet Gökçınar 4, Demokrat Parti Adayı Ersan Gökgöz, BTP Adayı Selim Kotil, DSP Adayı Muammer Aydın ve TKP’nin adayı Zehra Güner Karaoğlu da 1’er oy aldı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar