Almanya’da Tatar yayı cinayetleri: 5 ölü

Almanya’nın Passau kentinde polis, Tatar yayı ile işlenen cinayetlerin sırrını çözmeye çalışıyor. Polis, bir otel odasında üç ceset buldu. Olayın Wittingen kasabasındaki cinayetlerle ilgisinin olup olmadığı araştırılıyor.

Tatar yayı ile öldürülen üç kişinin cesetlerinin bulunduğu Passau kentindeki otel.

Otel odasında ölü bulunanların Tatar yayı ile öldürülmüş olduğu anlaşıldı. Ölenlerden bir kadın ve bir erkek yatakta el ele tutuşmuş halde, bir kadın da yerde yatarken bulundu. Odada, ikisi olayda kullanıldığı tahmin edilen, üç de Tatar yayı vardı.

Tatar yayı

Otel odasında yaşananlarla ilgili başka bir bilgi verilmedi. Ancak soruşturma genişletilince yeni bağlantılara ulaşıldı. Polis şimdi, Passau cinayetleri ile, 600 kilometre ötedeki Wittingen kasabasında bir apartman dairesinde iki kişinin ölü bulunmasının bağlantılı olup olmadığını araştırıyor.

Peki, bu apartman dairesinde ne oldu? Dairede iki kadının cesedi bulundu. Kadınların nasıl öldüğü bilinmiyor. Ancak, ölenlerden biri, Passau’da otel odasında ölü bulunan kadınlardan birinin sevgilisi. Cinayetlerle ilgili soruşturma sürüyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar