Ankara Gündemi (3): “İktidar teröristbaşı ile boşuna pazarlık yapıyor, Kürt oylarını alamayacaklar” – İYİ Parti Gn. Bşk. Yard. Hasan Seymen ile söyleşi

Ankara Gündemi’nde Özgür Özdemir ve Batu Bozkürk’ün bu haftaki konuğu İYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen’di. 

YSK’nın gerekçeli kararıyla AK Parti’nin yalanlarının ortaya çıktığını savunan Seymen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun İstanbul seçimi yerine gazetecilere ve siyasetçilere yapılan saldırılara odaklanması gerektiğini ifade etti. Seymen, iktidarın Öcalan ile seçim için pazarlık yaptığını ancak bunun işe yaramayacağını söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar