Binali Yıldırım Sancaktepe’de: “23 Haziran’da oylarımızın tırtıklanmasına müsaade etmeyeceğiz”

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim kampanyası kapsamında bugün Sancaktepe’yi ziyaret etti. Sabah saatlerinde kadın STK temsilcileriyle bir araya gelen Yıldırım, ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yıldırım daha sonra, Sancaktepe’nin Akpınar Mahallesi’ne geldi, burada bir konuşma yaptı. Yıldırım konuşmasında, mahalle muhtarının taleplerini okudu ve bu sorunları çözeceğini söyledi.

Sandık güvenliğine de değinen Yıldırım, seçmenleri sandıklara sahip çıkmaya çağırarak “Oylarımızın tırtıklanmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar