Prof. Nebi Sümer ile söyleşi: “Türkiye’deki kutuplaşmanın tarafları uzun süre sonra ilk kez birbirini dinleyeceğinden ortak canlı yayın iki taraf için de olumlu olacak”

Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi, sosyal psikolog Prof. Dr. Nebi Sümer, pazar akşamı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ı karşı karşıya getirecek olan ortak canlı yayının izleyiciler üzerinde ne gibi etkiler bırakabileceğini, dünyadan ve Türkiye’den geçmişteki örnekleri göz önünde bulundurarak değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar