Ha Geldi, Ha Gelecek (7): Yeni teknolojilerin insan hayatına hukuki, sosyal ve etik etkileri-Emre Eren Korkmaz ile söyleşi

Sertaç Doğanay ve Aykut İbrişim’in, yeni bölümdeki konuğu Oxford Üniversitesi Uluslararası Kalkınma Enstitüsü bünyesinde dersler veren öğretim üyesi Dr. Emre Eren Korkmaz’dı. Siyaset bilimci olan Dr. Emre Eren Korkmaz, uluslararası göç üzerine çalışırken bir yandan da yeni teknolojilerin insan yaşamı üzerindeki hukuki, sosyal ve etik etkilerine odaklandığı akademik çalışmalar yürütüyor ve dersler veriyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar