Flanör (56): Emre Erdoğdu ve Halil Babür ile “Beni Sevenler Listesi” film seti

İlk filmi Kar’la dikkatleri üzerine çeken yönetmen Emre Erdoğdu, ikinci uzun metrajı Beni Sevenler Listesi’nin çekimlerini tamamladı. Kar’da da yer alan başroldeki Halil Babür’e Hayal Köseoğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Sermet Yeşil, Sinan Arslan gibi isimlerin yanı sıra yönetmen Can Evrenol, Onur Ünlü, Burak Çevik oyunculukta eşlik ediyor.

Beni Sevenler Listesi’nin Kadıköy Nayah Bar’daki setinde yönetmen Emre Erdoğdu ve oyuncu Halil Babür’le konuştuk. Filmin 2020’de gösterime girmesi planlanıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar