Joaquin Phoenix’li “Joker” filminin en son fragmanı yayınlandı

Çizgi roman ve sinema dünyasının efsanevi kötü karakterlerinden Joker’in “Batman: The Killing Joke” çizgi romanından uyarlanan filminin son fragmanı yayınlandı. Başrolünü Joaquin Phoenix’in üstlendiği filmin yönetmenliğini Todd Philips üstlendi.

DC sinematik evreninin bir parçası olmayan ve süper kahraman teması taşımayan film, Joker’in Gotham’ın altını üstüne getirip bir suç prensine dönüşmeden önceki hayatı odak alıyor. Merakla beklenen film başarısız, toplumdan dışlanmış ve topluma inancını kaybetmiş bir komedyen olan Arthur Fleck’in Joker’e dönüşümünü anlatıyor. Filmde toplumun acımasızlığı karşılaşan Arthur Fleck, kendine bir “Joker” kimliği yaratarak ve suça yönelerek toplum tarafından fark edilmek istiyor.

Sinemanın en ikonik karakterlerinden Joker’i bugüne kadar Cesar Romero, Jack Nicholson, Jared Leto gibi başarılı isimler canlandırdı ancak Joker denince akla unutulmaz performansıyla Heath Ledger geliyor. Filmin vizyon tarihi yaklaşırken akıllara yine aynı soru geliyor: Heath Ledger’ın Joker’i kadar başarılı olabilecek mi? Joker hayranları Joaquin Phoenix’ten oldukça umutlu görünüyor.

Phoenix’e, usta oyuncu Robert De Niro, Zazie Beets, Bill Camp, Frances Conroy, Brett Cullen gibi isimlerin eşlik ettiği film ülkemizde ve dünyada 4 Ekim’de +18 yaş kategorisinde vizyona girecek. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar