Amedspor Başkanı Kılavuz: “Amedspor’a SMS kampanyası izni verilmedi”

Amedspor Başkanı Metin Kılavuz, Can TV’de Spor Ekstra programına konuk oldu. Amedspor’un son durumunu değerlendiren Kılavuz, “Amedspor sensin” kampanyasına ilişkin de bilgi verdi. 

Daha önce Fenerbahçe, Bursaspor, Erzurumspor gibi kulüplerin de yaptığı SMS kampanyasına, Amedspor için Diyarbakır Valiliği’nce izin verilmediği ortaya çıktı. Kılavuz, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Biz valiliğe başvurduk, valilik bizim talebimizi reddetti. İnsanların ekonomik gücüne göre 10 lira, 5 lira gibi bir maddi destek isteyecektik ama bu talebimiz valilik tarafından reddedildi. Bizim en önemli projelerimizden birisi buydu. Lütfen buradan soruyorum, Amedspor’un SMS başvurusu neden reddedildi?” diye konuştu.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar