Ülkü Doğanay ile “Mesela” (1): “Erdoğan, AKP’yi gözden çıkararak sadece kendisini oylatacağı bir seçime ihtiyaç duyabilir”

Ülkü Doğanay ile “Mesela”, haftanın gelişmelerini ve siyasetin gündemini siyasal iletişim perspektifinden ele alıyor. Politik sözün satır aralarını birlikte okumak için her cuma saat 12.00’de Medyascope ekranlarında buluşalım.

Ülkü Doğanay ilk programında erken seçim tartışmalarına değindi. Doğanay, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in erken seçim olmayacağına dair açıklamalarını ise “AKP’nin kendi yarattığı krizleri öteleyebilmek için her zaman bir seçime ihtiyacı var” diyerek değerlendirdi ve erken seçimin her zaman mümkün olduğunu belirtti. Erken seçimi sadece AKP’nin seçimi olarak görmemek gerektiğini belirten Doğanay, “Erdoğan, AKP’yi gözden çıkararak sadece kendisini oylatacağı bir seçime ihtiyaç duyabilir” dedi. HDP belediyelerine kayyum atanmasını da değinen Doğanay, iktidarın HDP üzerindeki baskılarını artırmaya devam edeceğini söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar