Sevilay Çelenk ile Yeri Gelmişken (10): “AKP’nin trollük faaliyeti tutarsızlık üretiyor. Siyasal analiz de papatya falına dönüyor”

Sevilay Çelenk bu hafta, “trol” kavramını AKP ile ilişkisi bakımından değerlendirdi. AKP’nin trollük faaliyeti ile tutarsızlık ürettiğini belirten Çelenk siyasal analizin de papatya falına döndüğünü belirtti.

Trol saldırılarının en büyük amacının kutuplaşmaları körüklemek olduğunu belirten Çelenk, AKP’nin ise bu kutuplaşmadan çok fazla beslenen bir parti olduğunu söyledi. Sevilay Çelenk son zamanlarda kamuoyunda sıkça gündeme gelen erken seçim tartışmalarını da değerlendirdi. AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in erken seçim olmayacağına dair açıklamalarıyla birlikte seçimin kapıda olduğunu belirten Çelenk, “AKP seçime yaklaşırken de trollük faaliyetlerine ağırlık verecek” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar