Medyascope Gündem (18 Ekim 2019)- Aydın Sezer: “Ankara’daki bir görüşme sonrası Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’ndan önce Mike Pence’in açıklama yapmasını yadırgadım”

Medyascope Gündem‘de bu sabah Medyagünlüğü yazarı ve Medyascope yorumcusu Aydın Sezer, Türkiye ile ABD arasında varılan uzlaşıyı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeyindeki operasyonunu değerlendirdi. Kare Portföy Genel Müdürü Ümit Kumcuoğlu ise hem ABD ile uzlaşı sonrası kaldırılan yaptırımları hem de Çin ekonomisindeki yavaşlamanın dünya ekonomisine etkisini yorumladı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar