Haber Hafta Sonu (19 Ekim 2019) – Serhat Güvenç ile Suriye mutabakatı: “Erdoğan’ın mektuba ilişkin açıklamalarında, Türkiye’nin niyetinin ‘bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olduğu’ ortaya çıkıyor”

Editör: Gamze Elvan

Haber Hafta Sonu‘nun bu bölümünde Prof. Dr. Serhat Güvenç ile Suriye operasyonuna 120 saatlik arayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, mektuba ilişkin açıklamasını ve Rusya’nın tepkilerini konuştuk. Erdoğan’ın mektuba dair açıklamalarını değerlendiren Güvenç, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektuba ilişkin görüşlerini ifade ediş tarzından Türkiye’nin niyetinin şu anda ‘üzüm yemek olduğu, bağcıyı dövmek olmadığı’ ortaya çıkıyor” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar