Prof. Bengi Semerci anlatıyor (54): Daha iyi anne olmak mümkün mü?

Saymak mümkün olsa yaşamınız boyunca en çok kullandığınız kelimenin anne olduğunu göreceksiniz. Çocuklar için her yaşta annenin anlamı farklıdır. Anneni anlat dediğiniz her çocuk yaşına göre farklı bir anne tanımı yapacaktır. Peki gerçekte anne neleri temsil eder ve çocukların yaşamındaki yeri nedir?

Prof. Dr. Bengi Semerci bu videoda bu soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Anne olmanın anlamının yanı sıra daha iyi anne olmak, çocukla daha iyi ilişki kurmak için yapılması ve yapılmaması gerekenleri hatırlatıyor. Annelerin yanıt aradıkları birçok soruya cevap veriyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar