Prof. Bengi Semerci anlatıyor (56): Ergenler ve elektronik sigara

Elektronik sigara kullanımı tüm dünyada hızla artıyor. Özellikle gençler ve ergenler arasında artan kullanım sağlık açısından ciddi riskler oluşturmaya başladı.

Bu videoda Prof.Dr. Bengi Semerci elektronik sigara hakkında bilgi veriyor. Sigara içmeyi azaltır ya da bırakmaya yarar mı? Sigaradan daha mı az zararlı sorularının yanı sıra gençlerin niçin kullandıkları konularına açıklık getiriyor. Elektronik sigaranın her yaşta yol açtığı zararlardan bahsediyor. Ailelere elektronik sigaraya başlamadan önce çocukları ile yapmaları gereken konuşmalardan örnekler veriyor. Ayrıca elektronik sigara kullanan gençlere nasıl yaklaşmaları gerektiğini anlatıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar