Sudan Şeyler (3) Um El Faroud: İngiltere doklarından, Maltalı tersane işçilerinin anısına Akdeniz’in mavi derinliklerinde uzanan bir batığın hikayesi

Sudan Şeyler’in ilk iki bölümünde, Akdeniz’e gelen istilacı aslan balıkları ve Akdeniz’in doğal bitki örtüsü deniz çayırları üzerinde durmuştuk. 3. programda sualtında insan eliyle yaratılan güzelliklerden, insanların kimi zaman savaşları kimi zaman hataları sonucu ve son dönemlerde özellikle sualtı yaşamına destek olmak, canlılara yaşam alanı oluşturmak için derinlere gönderdiği batıklardan bahsediyoruz.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar