Diyarbakır’da bir kadın, kucağında bebeği varken vurularak öldürüldü

Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesinde dün gece evinde silahlı saldırıya uğrayan bir çocuk annesi Deniz K., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Vurulduğu sırada bebeği kucağında olan genç kadının bebeği koruma altına alınırken, polis cinayetle ilgili araştırmalarını sürdürüyor. 

Merkez Yenişehir ilçesi Gevran Caddesi’nde bulunan Timuçin Apartmanı’nda gece geç saatlerde silah seslerini duyan bina sakinleri, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, silah sesinin geldiği dairenin kapısını kırarak içeri girdiğinde dört kurşunla vurulduğu tespit edilen Deniz K.’yi kucağında bebeği ile buldu. Ağır yaralı olan genç kadın, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bebek koruma altına alındı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar