Güne Bakış (23 Ocak 2020): Oya Özarslan ile Yolsuzluk Algı Endeksi Raporu, Akif Beki ile Bilim ve Sanat Vakfı’na kayyum atanmasının anlamı

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurucuları arasında yer aldığı Bilim ve Sanat Vakfı’na (BSV) kayyum atandı. Karar gazetesi yazarı Akif Beki ile BSV’ye kayyum atanmasını konuştuk. Uluslararası Şeffaflık Derneği, 2019 Yolsuzluk Algı Endeksi’ni açıkladı. Verilere göre Türkiye, son altı yılda 11 puan gerilemiş. Uluslararası Şeffaflık Derneği Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Oya Özarslan 2019 Yolsuzluk Algı Endeksi Raporu’nu değerlendirdi. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar