Prof. Bengi Semerci anlatıyor (69): Çocukların tuvalet eğitimi ne zaman başlamalı ve nasıl yapılmalı?

Adına tuvalet eğitimi desek de aslında çocukların tuvalet alışkanlığı kazanması gelişimin bir parçasıdır. Tuvalet eğitimi konusunda annelerin ne zaman başlaması gerektiği, nasıl davranılması gerektiği konusunda soruları vardır.

Bu videoda Prof. Dr. Bengi Semerci bu soruların yanıtlarını açıklıyor. Aynı zamanda tuvalet eğitimi sırasında oluşabilecek sorunları ve çözümlerini anlatıyor. Ailelere tuvalet eğitimine başlamadan önce ve eğitim sırasında yapmaları gerekenlere ilişkin ipuçları veriyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar