Medyascope Gündem (10 Şubat 2020) Ümit Kumcuoğlu: “Bankaların hizmetleri bedavaya vermek için yarıştıkları günlerden komisyon ücretlerinin sınırlandığı günlere gelindi, çünkü sektörde kârlılık problemi var”

Medyascope Gündem’de bu sabah Kare Portföy Genel Müdürü Ümit Kumcuoğlu, Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı 2019 Kasım ayı istihdam rakamlarını, BDDK’nın yeni SWAP düzenlemesini ve TCMB’nin bankaların komisyon ve ücret oranlarına getirdiği düzenlemeleri yorumladı. Sinema eleştirmeni Gözde Hatunoğlu da 92. Oscar Ödülleri’ni değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar