Meeting Request (14): Beko-Barcelona sponsorluk anlaşmasının mimarlarından Can Akalın ile sporda sponsorluk işleri

Beko-Barcelona sponsorluk anlaşmasının mimarlarından Can Akalın ile 10 yıllık kariyerini, özel şirketler ile spor kulüpleri ve sporcular arasında imzalanan anlaşmaları konuştuk. Akalın, sektörel dinamikleri de anlattı.

Akalın, Türkiye’deki oyuncular hakkında ise şunları söyledi: “Türkiye’deki sporcuların iki üç ajansı var. Bunlar üç sene öncesine kadar yoklardı. Biraz daha profesyonel yönetiliyor ama Ronaldo’nun ekibinin seviyesine gelmek için çok yolumuz var. Ronaldo ile reklam çekmiştik, hata yapmama bile izin vermediler. Ama kariyer planlaması, en hızlı düzelen tarafımız bu olabilir.”

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar