Medyascope Gündem (17 Şubat 2020) Ümit Kumcuoğlu: “Kredi faizleri yatırımların artması için düşük tutuluyor ancak artış ihtiyaç kredisinde oldu”

Medyascope Gündem’de bu sabah, Kare Portföy Genel Müdürü Ümit Kumcuoğlu Reuters haber ajansının “TCMB ihtiyaç kredilerindeki hızlı artışı sınırlamak için düzenleme yapmaya hazırlanıyor” iddiasını değerlendirdi. Kumcuoğlu, politika faizinin yatırımları artırmak amacıyla düşük tutulduğunu ancak yatırıma yönelik kredilerin istenen şekilde artmadığını ve ihtiyaç kredisine talebin arttığını söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar