Nasıl bir Dünya? Nasıl bir Türkiye? (3): “Türkiye’nin Kentlerinden Kentlerin Türkiyesi’ne” – Ayşe Köse Badur ve Fırat Genç ile söyleşi

“Nasıl bir Dünya? Nasıl bir Türkiye?” programının üçüncü bölümünde, İstanbul Politikalar Merkezi (İPM) Kentleşme ve Yerel Yönetişim Proje Koordinatörü Ayşe Köse Badur ve Bilgi Üniversitesi öğretim görevlisi, sosyolog Dr. Fırat Genç ile İPM ve TÜRKONFED’in işbirliğiyle hazırlanan “Türkiye’nin Kentlerinden Kentlerin Türkiyesi’ne” başlıklı projeyi konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar