Medyascope Gündem (26 Şubat 2020) Okan Can “Türk sporunun borç batağından kurtulması için devlet, kulüpleri altyapı çalışmasına teşvik etmeli hatta zorlamalı”

Medyascope Gündem’de bu sabah, Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüs salgınında gelinen son durum ile İdlib ve Libya’daki son gelişmeler vardı. Spor ekonomisi yazarı Okan Can ise Türk sporunun içinde bulunduğu ağır borçları ve bu borçlardan kurtulmak için neler yapılabileceğini değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar