Güne Bakış (29 Haziran 2020): Fehmi Koru ile gündemdeki siyasi ve hukuki gelişmeler, Prof. Dr. Bülent Ertuğrul ile salgın sürecinde Türkiye ve dünyadaki sağlık sisteminin refleksleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma günü (26 Haziran), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavı öncesi gençlerle video konferans yapmıştı. Bu video konferansa gençlerin soruları değil, “dislike” (beğenmeme) tercihleri damga vurdu. Gazeteci Fehmi Koru ile iktidar ve muhalefetin gençleri tanıyıp tanımadığını, çoklu baro sistemine karşı çıkan avukatların protestosunu ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül‘ün, Karar gazetesinden Taha Akyol’a verdiği röportajı, Medyascope muhabiri Dilek Şen ile İzmir’de çoklu baro sistemine karşı avukatların yürüyüşünü konuştuk.

Koronavirüs salgını Türkiye’de görülmeye başladığı (10 Mart) günden beri her gün salgını, salgının olası sonuçlarını konuşuyoruz. Güne Bakış’ta bu akşam; Prof. Dr. Bülent Ertuğrul ile tırmanışa geçen vaka sayıları ile salgın sürecinde Türkiye ve dünyadaki sağlık sisteminin refklekslerini ele aldık.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus