Özgür gazeteciliğe destek olun
Search
Close this search box.

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray: “Millet İttifakı sona erdi”

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray, “Millet İttifakı’na şu anda bir ihtiyaç kalmamıştır” dedi.  Genel Başkan Meral Akşener başkanlığında toplanan Başkanlık Divanı toplantısından önce konuşan Çıray; “bizim yaptığımız iş birliği bir koalisyon değildi, bir seçim iş birliğiydi. Bu seçimlerin sona ermesiyle birlikte bu seçim işbirliğine, ittifakına şu anda bir ihtiyaç kalmamıştır” ifadelerini kullandı. Başkanlık Divanı’nın gündemi hakkında bilgi veren […]

24 Haziran gecesi Adil Seçim Platformu’nda neler oldu? CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ile söyleşi

Söyleşinin tam metni Yayına hazırlayan: Tania Taşçıoğlu İrfan Bozan: 24 Haziran gecesi Adil Seçim Platformu’nda ne oldu? Medyascope.tv özel yayınından merhaba. Bu özel yayını bu soruya yanıt bulmak için yapıyoruz. Yanımızda, Adil Seçim Platformu’nun CHP temsilcisi olan, aynı zamanda CHP’nin Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel var. Hoş geldiniz Onursal […]

İnce’den Kılıçdaroğlu’na teklif: “Olağanüstü kurultaya gidelim, beni aday göster”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün akşam seçimlerden sonra ilk kez bir araya geldi. İnce görüşmede Kılıçdaroğlu’na olağanüstü kurultay toplamasını ve kendisini genel başkanlığa aday göstermesini teklif etti. CHP’de Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Perşembe günü saat 11.00’de toplanma kararı alırken, Habertürk’ün haberine göre Kılıçdaroğlu, İnce’nin sözlerini “Özel yemeğin bağlamından koparılması siyasi […]

Muharrem İnce: “Seçimlerde usülsüzlük tespit etmedik, edebilen varsa sonuna kadar mücadeleye varım”

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, bugün Twitter’da 24 Haziran seçim gecesi yaşananlarla ilgili bir dizi tweet attı. Muharrem İnce’nin konuyla ilgili tweetleri şu şekilde: 1- Seçim günü Yalova’da oyumu kullandım ve Ankara’ya geldim. Saat 16.50 sıralarında YSK’nın önüne gittim ve 17.00’de YSK önünde bir açıklama yaptım. — Muharrem İNCE […]