Künye

Sahibi

Scope Medya Ticaret ve Pazarlama A.Ş.
Beyazıt Caddesi No. 13 B-C Huzur Mahallesi Sarıyer İstanbul 34396

Yayın Yönetmeni

Ruşen ÇAKIR

Tasarım & Teknoloji

Nurdan ÜÇER

Genel Müdür

Ufuk KAYA

Yayın Koordinatörü

Sedat PİŞİRİCİ

Yayın Yönetmen Yardımcıları

Tamer DURAK
İrfan BOZAN

Yapım Yönetmen Yardımcısı

Servet DİLBER

Haber

Murat Aksoy (Editör)

Mehmet Selçuk Ada, Sahra Atila, Bedirhan Muhsin Aybar, Recep Berber, Büşra Cebeci, Ufuk Çeri, Işın Eliçin, Gamze Elvan, Fırat Fıstık, Egemen Gök, Ayşecan Gören, Uğur Gümüşkaya, Gülçin Karabağ, Dilan Karaman, Emrecan Kaya, Gökçe Çiçek Kösedağı, Merve Özçelik, Aytuğ Özçolak, Özgür Özdemir, Edgar Şar, Şükran Şençekiçer, Burak Tatari, Alphan Telek, Aylin Yardımcı, İbrahim Orhan Yayan.

Elif Akbıyık, Sinan Akgünay, Zeynep Arduç, Batu Bozkürk, Mahir Büyükyılmaz, Zeliha Cenkci, Fatima Çelik, Kubilay Barış Çelik, Ersel Ergüz, Doğu Eroğlu, Sercan Öztürk, Savash Porgham, Defne Sarıöz, Oğul Tuna, Okan Yücel.

Emeği Geçenler

Ali Ağaoğlu, Yusuf Avcı, Tania Taşçıoğlu Baykal, Haldun Bayrı, Ekin Bayur, Fatih Börekçi, Barış Buran, Melissa Clissold, Ozan Utku Çam, Ömer Çeşit, Murat Daltaban, Özlem Daltaban, Metin Dirim, Mert Doğruer, Zeynep Ekmekci, Emine Uçak Erdoğan, Emre Erdoğan, Mert Erinç, Murat Erşen, Hıdır Göktaş, Sevim Gözay, Ümid Gurbanov, Ömer Gürbüz, Ali Murat Hamarat, Ali Mert İnal, Müge İplikçi, Yalçın Karatepe, Gülener Kırnalı, Kazım Kızıl, İlker Kocael, Alp Kozanoğlu, Türey Köse, Kezban Küçük, Şant Manukyan, Liora Morhayim, Melis Oğuz, Işıl Öz, Cengiz Özdemir, Romina Özipekçi, Gülay Özkan, Turgut Can Pehlevan, Nilden Bayazıt Postalcı, Murat Sağman, Ozan Sağsöz, Aydın Selcen, Cansu Şafak, Ömer Taşpınar, Gönül Tol, Alp Ulagay, Murat Utku, Ünsal Ünlü, F. Doğa Üründül, Eyüp Yıldız, Latif Yılmaz.

Destekte Bulunanlar

Ödüllerimiz

Uluslararası Basın Enstitüsü (IPI) Özgür Medya Öncüsü Ödülü (2016)

Sınır Tanımayan Gazeteciler ve TV5-Monde Basın Özgürlüğü Ödülü (2017)

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

En Yeniler

Haftanın En Popüler İçerikleri