Ana Sayfa Toplum Bir Kadın

Bir Kadın

Bir Kadın (10): Füsun Demirel

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu tiyatro sanatçısı, sinema oyuncusu Füsun Demirel'di. Füsun Demirel ile hayatını, oyunculuğunu, çevirmenliğini, bu sezon oynadığı oyunları konuştuk.

Bir Kadın (9): Canan Güllü

Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik bu hafta "Bir Kadın"da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ertesinde Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı...

Bir Kadın (8): Şemsa Özar

Bir Kadın programında Merve Özçelik ve Gökçe Çiçek Kösedağı’nın konuğu feminist iktisatçı ve emekli öğretim üyesi Şemsa Özar’dı.

Bir Kadın (7): Müge İplikçi

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu edebiyatçı, yazar, akademisyen Müge İplikçi'ydi. Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik, Müge İplikçi ile edebiyat, kadın yazar...

Bir Kadın(6): Gülsin Onay

Bu hafta Bir Kadın'da Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik'in konuğu 80'den fazla ülkede konser vermiş dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay. 

Bir Kadın (5): Oya Baydar

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu sosyolog ve yazar Oya Baydar'dı. Oya Baydar ile siyasi hayatını, sürgünde geçen yıllarını ve yazarlığını konuştuk.

Bir Kadın (4): Büşra Ersanlı

Bir Kadın programının bu haftaki konuğu siyaset bilimci ve akademisyen Büşra Ersanlı'ydı. https://www.youtube.com/watch?v=OwbbUEaa8Jg

Bir Kadın (3): Nurcan Akad

Bir Kadın'ın konuğu ulusal bir gazetenin ilk kadın Genel Yayın Yönetmeni, Türkiye'nin ilk tablet gazetesi olan Zete'nin kurucusu gazeteci Nurcan Akad idi.

Bir Kadın (2): Ayşenur Arslan

Bir Kadın'da bu hafta, 1974 yılından bu yana gazetecilik yapan, Türkiye’nin yakın tarihine tanıklık etmiş Ayşenur Arslan’ı konuk ettik.

Romina Özipekçi: “Bir sanatçı olmadığım sadece aşık olduğum için yazdım”

Yayına hazırlayan: Sercan Öztürk Yayının tamamını izlemek için tıklayınız. https://www.youtube.com/watch?v=h0aa6AVBEfg

Bir Kadın (1): Romina Özipekçi

"Bir Kadın" programının ilk bölümünün konuğu Romina Özipekçi'ydi. Merve Özçelik ve Gökçe Çiçek Kösedağı, Romina Özipekçi ile bir kadın olarak meslek hayatına...

Öne Çıkanlar