Ana Sayfa Toplum Bir Kadın

Bir Kadın

Bir Kadın (16): Aylin Aslım

https://www.youtube.com/watch?v=DuQ5qgttbBA https://soundcloud.com/medyascopetv/bir-kadin-16-aylin-aslim/s-hzXqN

Bir Kadın (15): Ebru Nihan Celkan

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu oyun yazarı, yönetmen ve eğitmen Ebru Nihan Celkan'dı. Kendisiyle oyun yazarı olma serüvenini, eğitmenliğini ve oyunlarını konuştuk.

Bir Kadın (14): Yekta Kara

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu rejisör, dramaturg, solist sanatçı ve akademisyen Yekta Kara'ydı. Kendisiyle sanat hayatını, eğitimini ve operayı konuştuk.

Bir Kadın (13): Nuray Mert

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu akademisyen ve yazar Nuray Mert'ti. Nuray Mert'le, hayatını, akademisyenliğini ve değişen medyayı konuştuk.

Bir Kadın (12): Deniz Türkali ile söyleşi

Merve Özçelik ve Gökçe Çiçek Kösedağı Bir Kadın'ın 12. bölümünde Deniz Türkali ile sanat hayatını konuştular. https://www.youtube.com/watch?v=D9hd5KfmAfg

Bir Kadın (11): Zeliha Berksoy

Merve Özçelik ve Gökçe Çiçek Kösedağı, Bir Kadın'da tiyatro sanatçısı ve yönetmeni Prof. Zeliha Berksoy ile sanat hayatını konuştu.

Füsun Demirel: “Uçurtmayı Vurmasınlar’ı 1989 yılında çektik, hâlâ hapishanede büyüyen çocukların dramı çok ağır”

Yayına hazırlayan: Sercan Öztürk Yayının tamamını izlemek için tıklayınız. https://www.youtube.com/watch?v=F7PvHcaHojs

Bir Kadın (10): Füsun Demirel

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu tiyatro sanatçısı, sinema oyuncusu Füsun Demirel'di. Füsun Demirel ile hayatını, oyunculuğunu, çevirmenliğini, bu sezon oynadığı oyunları konuştuk.

Bir Kadın (9): Canan Güllü

Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik bu hafta "Bir Kadın"da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ertesinde Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı...

Bir Kadın (8): Şemsa Özar

Bir Kadın programında Merve Özçelik ve Gökçe Çiçek Kösedağı’nın konuğu feminist iktisatçı ve emekli öğretim üyesi Şemsa Özar’dı.

Bir Kadın (7): Müge İplikçi

Bir Kadın'ın bu haftaki konuğu edebiyatçı, yazar, akademisyen Müge İplikçi'ydi. Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik, Müge İplikçi ile edebiyat, kadın yazar...

Bir Kadın(6): Gülsin Onay

Bu hafta Bir Kadın'da Gökçe Çiçek Kösedağı ve Merve Özçelik'in konuğu 80'den fazla ülkede konser vermiş dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay. 

Öne Çıkanlar