Ekrem İmamoğlu için Saraçhane’yi dolduran İstanbullular anlatıyor

Kurgu/Kamera: İlknur Yılmaz

31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından mazbatasını aldı ve Saraçhane’deki İBB binasına geldi. Burada gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından otobüsün üzerinden İstanbullulara seslenen İmamoğlu’nu vatandaşlar büyük bir coşkuyla takip etti.

Saraçhane’deki törene katılan, 17 gün sonra mazbatanın İmamoğlu’na verilmesini kutlayan vatandaşlar neler hissettiklerini ve yaşananları şöyle anlattı:

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar