AKP Temsilcisi duyurdu: YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine karar verdi

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptali yönündeki talebini karara bağladı ve seçimi iptal etti. Karar 11 üyeli YSK’da 4’e karşı 7 oyla çıktı. Kararı ilk duyuran kişi AKP’nin YSK Temsilcisi Recep Özel oldu. Özel’in ardından Anadolu Ajansı da seçimlerin iptal edildiğini duyurdu.

AKP’nin YSK Temsilcisi Recep Özel daha sonra attığı bir mesajla seçimlerin yenileceği tarih olarak 23 Haziran 2019 Pazar gününü işaret etti.Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar