İmamoğlu-Yıldırım tartışması sırasında program hakkında dakikada 14 bin twit atıldı

Dün akşam İmamoğlu ve Yıldırım’ın karşı karşıya geldiği ve birçok televizyon kanalı tarafından aynı anda yayınlanan “Açık Oturum” seyredenlerde genel olarak bir hayal kırıklığı yaratsa da sosyal medyadaki etkisi büyük oldu. Data4Cash Araştırma’nın yaptığı çalışmaya göre, yayın sırasında Twitter’da dakikada atılan 20 bin twitin 14 bini program üzerineydi.

Programın ilk yarısında sosyal medya kullanıcılarının tepkileri daha çok programın yönetimi ile ilgiliydi

Yayının ikinci bölümünde ise izleyiciler en çok Suriyeli mülteciler, veri kopyalama tartışması ve FETÖ ile ilgili söylemelere tepki gösterdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar