CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İBB’de İmamoğlu’nu ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etmek için Saraçhane’ye geldi. Resmi karşılama töreniyle karşılanan Kılıçdaroğlu’na CHP milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Orhan Sarıbal ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu eşlik etti.

Kılıçdaroğlu, şeref defterini imzaladıktan sonra ikilinin görüşmesi başladı. Görüşme başlamadan Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’nu tebrik ederken, İmamoğlu “Mahcup olmayacaksınız” karşılığını verdi. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu’na ilkokul mezunu bir gencin yaptığı, üzerinde Mansur Yavaş, Tunç Soyer, Yılmaz Büyükerşen, Ekrem İmamoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yer aldığı kara kalem tabloyu hediye etti. Görüşmeye İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra, İBB Genel Sekreteri olacağı duyurulan Yavuz Erkut ve Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

Kılıçdaroğlu, şeref defterine “Sayın Ekrem İmamoğlu, kazandığı İstanbul seçimini bir hizmet yarışına döndürecek. İmamoğlu’na inanıyor ve güveniyoruz. Dualarımız ve başarı dileklerimiz onunla” diye yazdı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar