Türkiye Erkek Sualtı Hokeyi Milli Takımı Avrupa şampiyonu oldu

16. Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu Erkekler Sualtı Hokeyi Avrupa Şampiyonası’nda Türk Milli Takımı, finalde Fransa’yı 3-1 yenerek ipi göğüsledi.

İspanya’da düzenlenen şampiyonada, eleme grubunda da karşılaştığı Fransa ile final müsabakasına çıkan Milliler, rakibini 3-1’lik skorla yenerek ikinci Avrupa şampiyonluğunu elde etti.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Şahin Özen konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Harika maçlar çıkardık ve Avrupa şampiyonluğunu bir kez daha hakkımızla aldık. Oyuncularımız ve antrenörlerimizle gurur duyuyorum. Sevincimiz çok büyük. Su altı sporlarındaki gücümüze, Avrupa bir kez daha tanık oldu” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar