Matrix efsanesi, dördüncü filmle geri dönüyor

Keanu Reeves’in başrol oyuncusu olduğu Matrix serisinin yeni filmi çekilecek. Önceki üç filmden 1.6 milyar dolar hasılat yapan serinin yeni filmi, şimdiden tüm Matrix hayranlarını heyecanlandırmış durumda.

Serinin önceki filmlerinden izleyicilerin alışkın olduğu Neo (Keanu Reeves) ve Trinity (Carrie Anne Moss) karakterleri de yeni filmde yer alacak. Warner Bros. ve Village Roadshow Pictures yapım şirketlerinin ortaklığı ile çekilecek filmin yönetmenliğini ise, önceki üç filmin yönetmenlerinden biri olan Lana Wachowski üstlenecek. Filmin senaryosunu da Wachowski yazacak.

Filmin çekimlerine ise 2020 yılında başlanması planlanıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar