İstanbul Şehir Hatları Genel Müdürü Sinem Dedetaş: “Vapurlarda koltuk rengini anketle belirleyeceğiz, en doğru kararı toplum verir”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), geçen salı günü Twitter hesabından İstanbullular’a vapur koltuklarının hangi renk olmasını istediklerinı sordu ve Haliç Tersanesi’ndeki vapur bakımlarının devam ettiği duyurdu.

Şehir Hatları Genel Müdürü Sinem Dedetaş, koltuk renklerinin seçimi konusuna çok fazla ilginin olduğunu, daha sağlıklı sonuç alınabilmesi açısından konunun ilerleyen günlerde anketle İstanbul halhına sorulacağını söyledi.

Dedetaş, vapur seferleri, yeni hat istekleri, Haliç Tersanesi’nin kamuya açılması ve yönetim olarak karar alma süreçlerindeki farklılık hakkında da açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün İBB tarafından paylaşılan tweet:

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar