Suriye’ye olası operasyon – Hulusi Akar: “Hazırlıklar sürüyor”

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik operasyon hazırlıklarının devam ettiğini söyledi.

Bloomberg’ün haberine göre ismini vermek istemeyen bir yetkili Türk askerinin sınırı geçmeye başladığını söyledi. Yetkiliye göre az sayıda asker bugün erken saatlerde (çarşamba) Tel Abyad ve Resulayn olmak üzere iki noktadan Suriye’ye girdi.

Hava Harp Okulu 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni’ne katılan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ise harekatla ilgili çalışmalarının devam ettiğini, hazırlıkların sürdüğünü belirtti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar