Erkek şiddeti devam ediyor: Bir kadın boşandığı erkek tarafından öldürüldü

Özlem Sancar ve Sezgin Er altı ay önce boşanmışlardı. Özlem Sancar Beylikdüzü’nde oturuyor ve bir hastanede sağlık görevlisi olarak çalışıyordu. Sancar, dün gece boşandığı erkek Sezgin Er tarafından silahla öldürüldü.

Özlem Sancar ve çalıştığı hastaneden arkadaşı olan doktor İbrahim Şilfeler birlikte eve dönüyordu. Fail Sezgin Er arabasıyla, altı ay önce boşandığı Özlem Sancar’ın oturduğu Beylikdüzü’nde bulunan Banksis sitesinin önüne giderek, eski eşinin işten dönüşünü bekledi. Sancar, doktor İbrahim Şilfeler’le birlikte arabayla sitenin önüne geldi. Fail Er, Sancar ve Şilfeler’in içinde olduğu arabanın önünü keserek, ikiliye silahla ateş açtı. Sancar ve Şilfeler ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Er de elindeki silahla intihar etti.

Sağlık ekipleri, ilk müdahalede bulundukları Sancar ile Şilfeler’i ambulansla Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ekipler, failin ise olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Sancar ve Şilfeler ise kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar