Erkek şiddeti devam ediyor: Bir kadın boşandığı erkek tarafından öldürüldü

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Özlem Sancar ve Sezgin Er altı ay önce boşanmışlardı. Özlem Sancar Beylikdüzü’nde oturuyor ve bir hastanede sağlık görevlisi olarak çalışıyordu. Sancar, dün gece boşandığı erkek Sezgin Er tarafından silahla öldürüldü.

Özlem Sancar ve çalıştığı hastaneden arkadaşı olan doktor İbrahim Şilfeler birlikte eve dönüyordu. Fail Sezgin Er arabasıyla, altı ay önce boşandığı Özlem Sancar’ın oturduğu Beylikdüzü’nde bulunan Banksis sitesinin önüne giderek, eski eşinin işten dönüşünü bekledi. Sancar, doktor İbrahim Şilfeler’le birlikte arabayla sitenin önüne geldi. Fail Er, Sancar ve Şilfeler’in içinde olduğu arabanın önünü keserek, ikiliye silahla ateş açtı. Sancar ve Şilfeler ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Er de elindeki silahla intihar etti.

Sağlık ekipleri, ilk müdahalede bulundukları Sancar ile Şilfeler’i ambulansla Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ekipler, failin ise olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Sancar ve Şilfeler ise kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus