Erkek şiddeti devam ediyor: Bir kadın daha evli olduğu erkek tarafından öldürüldü

İzmir‘in Buca ilçesi, Yeşilbağlar Mahallesi‘nde meydana gelen olayda, katil zanlısı Y. Polat ile Sevgi Polat bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışma esnasında Y. Polat, kadına balta ile saldırdı. Balta darbesiyle yere yığılan Sevgi Polat, olay yerinde hayatını kaybetti. Katil zanlısı olayın ardından polisi arayarak cinayeti anlattı.

Dört çocuk annesi Sevgi Polat’ın cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Sevgi Polat’ın kısa bir süre önce de şiddet nedeniyle katil zanlısından şikayetçi olduğu daha sonra şikayetinin geri çektiği ve ikilinin uzun süredir şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartıştığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar