Erkek şiddeti devam ediyor: Bir kadın daha boşanmak istediği erkek tarafından öldürüldü

İzmir’de yaşayan ve evli olduğu erkek ile boşanma aşamasında olan Ceylan O. (26), Yunus O. tarafından öldürüldü.

Olay, dün akşam İzmir‘in Gaziemir ilçesinde meydana geldi. Ceylan O. ve Yunus O. bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı. İkili evlerini ayırırken, çocuklar Yunus O.’da kaldı. İkili dün saat 17.30 saatlerinde sokakta karşılaştı ve aralarında bilinmeyen nedenden dolayı tartışma çıktı. Katil zanlısı Yunus O., üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartarak Ceylan O.’yu yaraladı. Katil zanlısı ise olay yerinden kaçtı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı olan Ceylan O.’yu Gaziemir Nevvar – Salih Devlet Hastanesi‘ne sevk etti. Tedaviye alınan kadın, yaklaşık iki saat sonra hayatını kaybetti. Yunus O. ise kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alındı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar