AKP Artvin İl Başkanı “ekonomik durumunu” gerekçe göstererek görevinden istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Artvin İl Başkanı Şenol Alpaslan, basın toplantısı düzenleyerek il başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Alpaslan istifasının gerekçesi de belirttiği açıklamasında, “AKP İl Başkanlığı görevimden, içinde bulunduğum ekonomik durum nedeniyle zaman ayıramayacak olmamdan dolayı ve kongre sürecimizi başlaması ve yeni görev alacak arkadaşlarımızın önünü açmak adına ayrılmak isteğimi genel merkezimize iletmiştim. Olurlarını almak suretiyle bugün itibarıyla il başkanlığı görevimden ayrılıyorum” dedi.

Şenol Alpaslan kimdir?

1982 Artvin doğumlu Şenol Alpaslan, ilk, orta ve lise öğrenimini Artvin’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nden 2008 yılında mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. 10 yıl çeşitli kademelerde devlet memurluğu yapan, 2014 yılından beri de serbest avukat olarak çalışan Alpaslan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar