Selahattin Demirtaş’ı ziyarete giden anne ve babası kaza geçirdi

Edirne F Tipi Cezaevi’nde yatan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı aile görüşü kapsamında ziyarete giden anne ve babasının bulunduğu araç bugün Edirne-Çorlu arasında kaza yaptı. Kazada yaralanan Tahir-Sadiye Demirtaş, Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. 

Geçen hafta yaşadığı sağlık sorunu ile gündeme gelen HDP’nin önceki dönem eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ı, Edirne F Tipi Cezaevi’nde aile görüşü kapsamında ziyarete giden babası Tahir ve annesi Sadiye Demirtaş’ın bulunduğu araç kaza yaptı. Çorlu-Edirne arasındaki Çorlu Havalimanı sapağı geçilirken içinde bulundukları aracın lastiğinin patlaması sonucu meydana gelen kazada yaralanan Demirtaş çiftinin genel durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar