Ece Alça’yı bıçaklayarak öldürdüğü düşünülen erkek 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayarak intihar etti

İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayarak intihar eden Mehmet Keleş’in arabasında Ece Alça isimli kadının cansız bedeni bulundu.

İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde, Anadolu Yakası yönünde 07:00 sıralarında meydana gelen olayda Mehmet Keleş, arabasından inip korkuluklardan denize atlayarak intihar etti. Olay sonrası polis, Keleş’in arabasını incelerken araçta bıçaklanarak öldürülmüş bir kadının cansız bedenini buldu. Anadolu Ajansı’nın (AA) haberine göre, yapılan incelemelerde kadının Ece Alça olduğu tespit edildi. Mehmet Keleş‘in cansız bedeni ise Üsküdar açıklarında ortaya çıktı.

Keleş’in otomobilin köprü üzerinde durduğunu fark etmeyen bir motosikletli ise araca arkadan çarparak ağır şekilde yaralandı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar